Wagi liczące sztuki

Prostota obsługi i niezawodność sprawiają, że wagi liczące doskonale sprawdzają się podczas inwentury, wydawania towaru z magazynu czy konfekcjonowaniu produktów. Liczenie sztuk na wadze jest możliwe pod warunkiem, że produkty posiadają w miarę powtarzalną masę oraz waga ma dobrze dobraną działkę odczytową. Zalecamy aby masa pojedynczego liczonego elementu była nie większa niż działka odczytowa do wagi liczącej.

Wybrane filtry:
producent:
FAWAG
Waga licząca Agat L FAWAG

Waga licząca Agat L FAWAG z legalizacją

Waga licząca legalizowana w wersji dwuzakresowej. W I-zakresie (do 6 kg) działka legalizacyjna e wynosi 2 g, w II-zakresie (do 15 kg) działka legalizacyjna e = 5 g.
  • kod produktu: FA_AGAT_L
  • zasilacz sieciowy: zasilacz zew.
  • legalizacja: opcjonalnie
Model max zakres pomiarowy działka elementarna d legalizacja rozmiar szalki Cena netto
AGAT L 6/15kg 2/5g   tak 235x342mm 939,75 zł
AGAT L 30000d 15kg 0,5g   nie 235x342mm 939,75 zł
Model max zakres pomiarowy działka elementarna d legalizacja rozmiar szalki Cena netto
AGAT L 6/15kg 2/5g   tak 235x342mm 939,75 zł
AGAT L 30000d 15kg 0,5g   nie 235x342mm 939,75 zł

 

Wagi liczące sztuki z legalizacją - magazynowe profesjonalne wagi do inwentury - Axis, Ohaus. Sklep internetowy wagi-elektroniczne.pl to miejsce, gdzie dokonujemy sprzedaży produktów zwanych wagi liczące. U nas są one dostępne w wersjach: wagi liczące proste oraz wagi liczące dwuplatformowe. Są to typowe wagi elektroniczne, które służą do szybkiego określania ilości sztuk jednakowych drobiazgów. Proponujemy też możliwość zakupienia wagi liczącej różnych typów, opcjonalnie może to być to legalizowana waga licząca, a więc waga licząca z legalizacją lub waga licząca bez legalizacji. Nasza firma to też naprawa wag liczących oraz serwis wagi liczącej. Wagi liczące zakupione u nas są solidne, sprawdzone i dokonują bardzo precyzyjnych pomiarów.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usługi zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce
+