Wagi magazynowe

Lakierowane i nierdzewne wagi magazynowe o zakresie wagowym 30kg, 60kg, 150kg, 300kg w szerokim wyborze wielkości szalek i pomostów wagowych. Wagi magazynowe posiadają miernik wagowy zarówno na słupku lub na kablu w zależności od potrzeb użytkowników. Wybrane modele posiadają legalizację, dzięki czemu mogą być stosowane do rozliczeń handlowych.

 

Sklep internetowy wagi-elektroniczne.pl proponuje Państwu sprzedaż wag magazynowych, są to także wagi przemysłowe. Mamy wagi lakierowane magazynowe oraz wagi nierdzewne magazynowe. Polecamy Państwu możliwość legalizacji wagi magazynowej. Dlatego może być to zalegalizowana waga magazynowa. Poza legalizacją, w zakres naszych usług wchodzi też naprawa wag magazynowych oraz serwis wag magazynowych. Do każdej wagi magazynowej dołączona jest gwarancja. Waga magazynowa może być idealną wagą do magazynu, sprawdza się jako sprzęt magazynowy, sprzęt do magazynu albo wyposażenie magazynu.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usługi zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce
+