Wagi najazdowe przemysłowe

Wagi najazdowe to specjalne wagi o obniżonym środku platformy wagowej ułatwiającej ręczny załadunek. Załadunek odbywa się po dopasowanych rampach najazdowych. W zależności od producenta wagi wyposażone są w standardzie w 2 najazdy lub w 1 najazd (z możliwością dokupienia drugiego najazdu) Nierdzewne wagi najazdowe doskonale nadają się do kontroli masy wózków wędzarniczych w zakładzie mięsnym oraz wózków piekarniczych w piekarni.

 

Wagi przemysłowe najazdowe elektroniczne - Axis, KPZ. Dzięki sklepowi internetowemu wagi-elektroniczne.pl dajemy Państwu możliwość zakupienia produktów z serii wagi najzdowe, będące częścią wag przemysłowych. Mogą Państwo wybrać w tym zakresie wagi najazdowe lakierowane lub wagi najazdowe nierdzewne. Do każdej z nich istnieje możliwość wykonania procesu zwanego legalizacja wagi najazdowej. Może być to także serwis wag najazdowych oraz naprawa wag najazdowych. Dołączana jest także gwarancja. Nasze wagi najazdowe są w atrakcyjnych cenach, na każdą kieszeń i tanie.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usługi zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce
+