Wagi platformowe z czujnikami tensometrycznymi

Przemysłowe wagi o dużych platformach wagowych wyposażonych w cztery czujniki tensometryczne w każdym z narożników wagi. Takie rozwiązanie pozwala na ważenie produktów o nierównomiernie rozłożonym ciężarze bez ryzyka błędów pomiarowych. Oferowane pomosty w tym najbardziej popularne to 800x800, 1250x1250, 1500x1500 i 1500x2000. Wagi czteroczujnikowe posiadają zakresy wagowe: 600kg, 1500kg, 3000kg, 6000kg. Wykonanie lakierowane dedykowane jest do suchego magazynu a wykonanie nierdzewne polecamy do trudnych i mokrych warunków pracy. Warto pamiętać, że nawet wagi nierdzewne należy na czas mycia i dezynfekcji pomieszczeń produkcyjnych wynosić do suchych pomieszczeń.Szczególnie polecane do zakładów produkcji spożywczej są wag zagłębiane w posadzce z otwieraną szalką. Wagi fundamentowe otwierane ze stali nierdzewnej to wagi o konstrukcji bezpiecznej w użytkowaniu dedykowanej do zakładów produkcji spożywczej z HACCP.

 

Wagi platformowe czteroczujnikowe przemysłowe z czujnikami tensometrycznymi. Sklep internetowy wagi-elektroniczne.pl ma dla Państwa wagi przemysłowe, a wśród nich tak zwane wagi czteroczujnikowe. Są to wagi przemysłowe o dużych platformach wagowych. Wyposażono je w cztery czujniki tensometryczne. Nasze wagi przemyslowe czteroczujnikowe dzielą się na wagi lakierowane czteroczujnikowe, wagi nierdzewne czteroczujnikowe i wagi fundamentowe otwierane czteroczujnikowe. Można również dokupić akcesoria do wag czteroczujnikowych. Wszystkie te produkty są niedrogie i w atrakcyjnych cenach. W zakres usług naszej firmy w tym zakresie wchodzi legalizacja wag czteroczujnikowych, naprawa wag czteroczujnikowych, serwis wag czteroczujnikowych, a także gwarancja na te produkty.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usługi zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce
+