Wagi do palet euro

Tanie wagi do ważenia palet euro w kształcie "podkowy" nawet do 3000kg. Mobilne i lekkie w przemieszczaniu wagi paletowe to doskonale rozwiązanie do magazynu. Konstrukcja wagi paletowej jest przystosowana do załadunku zarówno przez ręczny wózek wózka paletowy (paleciaki) jak i wózki widłowe wysokiego unoszenia. Wagi w wersji nierdzewnej można stosować na zewnątrz oraz w przypadku mokrej i agresywnej produkcji.

 

Wagi paletowe elektroniczne do ważenia palet euro - Axis, KPZ, Ohaus. Internetowy sklep wagi-elektroniczne.pl to miejsce, gdzie możecie Państwo kupić wagi przemysłowe, a wśród nich także wagi paletowe czyli wagi do palet. Występują one w dwóch wersjach: wagi paletowe wagi lakierowane oraz wagi paletowe wagi nierdzewne. Sklep internetowy wagi-elektroniczne.pl oferuje również takie usługi jak: legalizacja wag paletowych, naprawa wag paletowych (gwarancyjna i pogwarancyjna), serwis wag paletowych. Każdą z naszych wag paletowych obejmuje gwarancja. Wagi przemysłowe paletowe to wagi wagi mobilne, dające możliwość ich przemieszczania. Służą do określania wagi palet euro.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usługi zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce
+